Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
 

O nás
 
Dobrý den,        
       MarSi CZ Hradec Králové je česká, dynamicky se rozvíjející firma, založená již roku 1995. V prvních letech se především zaměřovala na poradenství v oblasti stavebnictví a velkoobchodní prodej dalším distributorům a významnějším zpracovatelům v regionu.        
 
        V roce 2001 získala regionální zastoupení české značky SIGA a tak rozšířila činnost o distribuci stavební a průmyslové chemie. Od roku 2002 dále nabízí výrobky francouzské značky EMFI. Aby firma obstála v silně konkurenčním prostředí, musela reagovat na potřeby trhu a postupně rozšířit svojí nabídku o doplňkový sortiment jako například pásky, těsnění, ochranné pomůcky, nářadí a aplikační pomůcky. V průběhu let tak získala další obchodní zastoupení pro značky ČESKÝ STAVITEL, CEYS, TRELLEBORG a BLUE DOLPHIN TAPES. V roce 2013 svoji nabídku rozšířila o distribuci nové značky stavební chemie 44u.
 
        Zásobování zákazníků probíhá ze skladového areálu v Hradci Králové. Dodávky zboží stálým obchodním partnerům realizujeme vlastní dopravou v pravidelných rozvozních dnech, případně v jiném termínu s pomocí externích dopravců.
 
        Naše webové stránky spolu s internetovým obchodem Vás seznámí s naší aktuální nabídkou, zlepší přístup k technické dokumentaci a usnadní orientaci v celé šíři našeho sortimentu. Doufám, že nám pomůžou zkvalitnit Vám poskytované služby.
 
Děkuji
 
Petr Maršoun